De KNVB heeft voor de meeste teams de competitie-indeling bekendgemaakt. Voor VAKO 1 betekent het een weerzien met veel bekende teams en een aantal leuke derby’s waaronder SVZ en Actief. 

* Update * De competitie-indeling van VAKO Zondag 3 en Zondag 4 is toegevoegd, deze waren abusievelijk overgeslagen. De competitie-indeling van VAKO Zaterdag 2 zal vermoedelijk nog wijzigen door een mismatch met de aanvraag en de KNVB-regels rondom degradatie/promotie. Verwacht wordt dat Zaterdag 2 in de 5e Klasse wordt ingedeeld, maar dat wordt pas 28 augustus bekend. De competitie-indeling VAKO JO15-1 is nog niet bekend, toelichting hier

**Update** Gewijzigde indeling VAKO Zaterdag 2 verwerkt

VAKO Zondag 1 VAKO Zondag 2 VAKO Zondag 3
3e klasse B 2e klasse B 4e klasse 7

Actief 1

Bakkeveen 2

Amicitia VMC 3

FVV 1

DIO Oosterwolde 2

Blauw Geel'15 2

GSAVV Forward 1

Drachten 2

Engelbert 2

Gieten 1

GSAVV Forward 3

GSAVV Forward 7

Groninger Boys 1

HFC '15 2

GSAVV Forward 8 

HSC 1

HSC 2

Groen Geel 3 

Muntendam 1

Helpman 2

Gruno 3 

Nieuw Roden 1

LEO (Loon) 2

Haren 2 

Peize 1

OZW 2

Kwiek 2

SVZ 1

Oerterp 2

Noordpool-U.F.C. 2

Siddeburen 1

Siddeburen 2

SC Stadspark 3

TLC 1

TLC 2

VAKO 3

VAKO 1

VAKO 2

 

ZNC 1

 

 

 

VAKO Zondag 4 VAKO Zaterdag 2 ST VAKO/Tynaarlo VR1
6e klasse 17 5e klasse 10 4e klasse 10

Be Quick 1887 2

ACV 8

ACV VR2

Engelbert 4

Achilles 1894 5

Amicitia VMC VR1

FC Zuidlaren 3

Actief 2

Gorecht VR2

GKC 3

Asser Boys 1

LEO (Loon) VR1

GRC Groningen 3

FC  Assen 3

S.V. Haulerwijk VR1

Gasselternijveen 3

FC Zuidlaren 2

SC Stadspark VR1

Gieterveen 2

Fit Boys 3

ST VAKO/Tynaarlo VR1

HHCombi 3

LEO 6

The Knickerbockers VR5

Leo (Loon) 5

LTC 5

VVK VR2

Tynaarlo 3

Peize 3

Zevenhuizen VR1

VAKO 4

Potetos 5

Zuidhorn VR1

Yde de Punt 2

VAKO 2

ACV VR2

 

 

VAKO JO17-1

VAKO JO17-2

 

1e Klasse 03

3e klasse 06

 

Actief JO17-1

Be Quick 1887 JO17-4

 

Be Quick 1887 JO17-3

DIO Groningen JO17-1

 

DVC Appingedam JO17-1

Gorecht JO17-3

 

FC Lewenborg JO17-1

Groninger Boys JO17-1

 

HFC '15 JO17-2

Helpman JO17-3

 

Helpman JO17-2

Lycurgus JO17-5

 

Lycurgus JO17-2

Marum JO17-2

 

ONR JO17-1

Roden JO17-3

 

Peize JO17-1

SJO Feanstars JO17-2

 

SV Bedum JO17-3

VAKO JO17-2

 

VAKO JO17-1

VEV'67 JO17-4

 

vv Winsum JO17-2

Velocitas 1897 JO17-2

 

   

 

VAKO JO15-1

VAKO JO13-1

VAKO JO13-2

 Indeling volgt later

1e klasse 04

ACV JO13-3

 

Achilles 1894 JO13-2

Achilles 1894 JO13-4

 

Annen JO13-1G

Actief JO13-2

 

FC Assen JO13-2

Annen JO13-2G

 

Gomos JO13-1

Borger JO13-2

 

LEO (Loon) JO13-1

Eext JO13-1

 

LTC JO13-1

FC Assen JO13-4

 

ONR JO13-1

Gorecht JO13-2

 

Roden JO13-1G

Roden JO13-2

 

SJO J.V. Oostenburg JO13-1

SJO ZVC '14 JO13-2

 

ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO13-1

ST Glimmen-Yde de Punt JO13-1

 

VAKO JO13-1

VAKO JO13-2

 

VEV'67 JO13-2

 

 

VAKO JO11-1

VAKO JO11-2

 

2e klasse 09

3e klasse 15

 

ACV JO11-2

Actief JO11-2

 

Achilles 1894 JO11-2

Annen JO11-2G

 

BSVV JO11-1

Be Quick 1887 JO11-4

 

Beilen JO11-1

FC Zuidlaren JO11-2

 

Borger JO11-2

Gomos JO11-1

 

LEO (Loon) JO11-2

Gorecht JO11-3

 

LTC JO11-2

HFC '15 JO11-3

 

SJO J.V. Oostenburg JO11-2

ST Glimmen-Yde de Punt JO11-1

 

Smilde'94 JO11-1

Tynaarlo JO11-1

 

VAKO JO11-1

VAKO JO11-2

 

VKW JO11-1G

VEV'67 JO11-2

 

vv Stânfries JO11-1

Wildervank JO11-3

 

 

VAKO JO9-1

VAKO JO9-2

 

3e klasse 21

4e klasse 15

 

Achilles 1894 JO9-2

Achilles 1894 JO9-3

 

Actief JO9-4

Asser Boys JO9-2

 

Annen JO9-2G

BSVV JO9-1G

 

Assen FC JO9-3G

Beilen JO9-2

 

Eext JO9-1

Beilen JO9-3

 

FC Zuidlaren JO9-3

FC Assen JO9-4

 

LEO (Loon) JO9-2

Gorecht JO9-4

 

LTC JO9-3

LEO (Loon) JO9-3

 

SJO J.V. Oostenburg JO9-2

Tynaarlo JO9-2

 

ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO9-2

VAKO JO9-2

 

Tynaarlo JO9-1

VKW JO9-3G

 

VAKO JO9-1

Wildervank JO9-2G

 

 

Het bijbehorende wedstrijdschema komt later, op dit moment weten we al wel dat in het weekeinde van 31 augustus en 1 september de eerste van drie ronden bekervoetbal is en dat de competities op 21 en 22 september beginnen. 21 September is in de middag ook de traditionele Aftrapdag met wederom een programma voor senioren en jeugd.

Edmond Varwijk